Andrea Grman Fanfani, dr.med.

Specijalist interne medicine, subspecijalist kardiologije

Podružnica: Karlovac

Dr. Andrea Grman Fanfani, specijalist interne medicine – subspecijalist kardiologije, rođena je 1976. u Zagrebu. Diplomirala je na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 2000. godine, a pripravnički staž u trajanju jedne godine obavila je u Općoj bolnici Karlovac.  Specijalizaciju iz interne medicine završila je 2008. u KBC Sestre milosrdnice, a subspecijalizaciju iz kardiologije pohađala je u Kliničkoj bolnici Dubrava od 2014. do 2016. godine. Od 2002. god. trajno je zaposlena u Odjelu kardiologije i koronarne jedinice Opće bolnice Karlovac. Sudjeluje i kontinuirano se educira na hrvatskim i međunarodnim kardiološkim kongresima i tečajevima.

Radno iskustvo

1. – ; specijalist interne medicine – subspecijalist kardiolog, Odjel kardiologije i koronarne jedinice, OB Karlovac, Karlovac

2002.-2008.; specijalizant interne medicine, KBC Sestre Milosrdnice, Zagreb

2000.-2001.; pripravnički staž, OB Karlovac, Karlovac